GUI designer

Elvárások:

  • Legalább két év GUI design terén szerzett tapasztalat
  • Qt widget programkönyvtár elmélyült ismerete
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, jó kommunikációs képesség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Főbb feladatok:

  • Grafikus felhasználói felületek tervezése nagy hozzáadott értékű lézer pásztázó mikroszkópok vezérlőszoftvereihez
  • Kisebb GUI komponensek elkészítése a Qt widget programkönyvtár használatával

Előny:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • A QML programkönyvtár beható ismerete
  • Érdeklődés a természettudományok iránt

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Kihívást jelentő, önálló, felelősségteljes feladatok
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapat
  • Versenyképes bérezés, cafeteria

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: önéletrajz és motivációs levél elküldésével a linkre kattintva elérhető.