Career

Being deeply inspired about developing hi-tech devices supporting medical science and about forming a passionate team.

Dokumentációs mérnök

Légy részese az agykutatási felfedezések sikereinek, fejleszd velünk a világ leggyorsabb 3D lézerpásztázó mikroszkópját!

Várunk gépész fejlesztő csapatunkba DOKUMENTÁCIÓS MÉRNÖK pozícióba!

Amiben új kollégánkra számítunk:

  • Dokumentációk készítése és követése (BOM, technológiai leírások, szerelési utasítások)
  • Dokumentációs rendszer karbantartása, ellenőrzése, fejlesztése
  • Dokumentációs igények és hiányok felmérése, ezzel kapcsolatos feladatok priorizálása
  • Fejlesztő osztályok és a gyártási terület közötti dokumentációk harmonizálása

Előnyt jelentenek:

  • 3D tervező szoftver alap szintű ismerete
  • Ismered az általános gépipari szabványokat
  • Dokumentációs rendszerek (PDM, Vault) ismerete
  • Felületkezelési ismeretek
  • Optikai ismeretek (alapfok)
  • Elektronikai ismeretek (alapfok)

Miért válassz minket?

  • Barátságos és egyben igényes munkakörnyezetben dolgozunk, rugalmas munkaidőben
  • Lehetőség van csoportos és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Napi szinten kommunikálhatsz a fejlesztési osztályokkal (Optika, Elektronika, Szoftver, Biológia)
  • Új technológiákkal ismerkedhetsz meg (State of the art) és segítheted munkáddal olyan berendezések fejlesztését, amelyek a világon egyedülállóak
  • Biztosítunk angol nyelvtanulási lehetőséget

A fenti feladatokra Téged keresünk, ha:

  • Főiskolai (BSc) szintű gépészmérnöki / mechatronikus vagy gépész technikusi végzettséggel rendelkezel
  • 1-2 év szakmai tapasztalattal bírsz gépészmérnöki területen (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Erős, legalább középfokú műszaki angol nyelvtudás, elsősorban írásban
  • Jó a problémamegoldó és kommunikációs készséged
  • Nagyfokú önállóság és felelősségteljes munkavégzés, valamint megbízhatóság, precizitás, talpraesettség jellemez
  • Nyitott vagy az új (optikai, elektronikai) szakterületek megismerésére

Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület, Tűzoltó utca 59.