fbpx Femtonics - FEJLESZTŐ GÉPÉSZMÉRNÖK - Femtonics

Career

Being deeply inspired about developing hi-tech devices supporting medical science and about forming a passionate team.

Fejlesztő gépészmérnök

Várunk fejlesztő csapatunkba FEJLESZTŐ GÉPÉSZMÉRNÖK pozícióba!

Pár szóban rólunk:

Termékeink az idegtudományi kutatások terén csúcstechnológiát képviselnek, fejlesztéseink a life science nagy jövő előtt álló területén zajlanak. Célunk a forradalmi technológia humán gyógyászatban történő alkalmazása úgy a rákkutatásban, mint a vakság vagy az epilepszia kezelésében.

Gépész fejlesztőmérnök csapatunk végzi:

  • orvosi berendezések és kétfoton mikroszkópok opto- illetve finommechanikai alkatrészeinek tervezését, dokumentálását,
  • a meglévő konstrukciók optimalizálását,
  • gyártási, szerelési problémák megoldását,
  • gyártási és szerelési dokumentációk készítését,
  • az egyedi berendezések összeszerelését és tesztelését.

A fenti feladatokra Téged keresünk, ha:

  • Gépészmérnöki diplomával rendelkezel
  • 3-5 év fejlesztőmérnöki gyakorlattal bírsz
  • 3D tervezésben is szereztél már gyakorlatot
  • Ismered az általános gépipari szabványokat
  • Nagyfokú önállóság és felelősségteljes munkavégzés, valamint megbízhatóság, precizitás, talpraesettség jellemez
  • Jó a problémamegoldó és kommunikációs készséged
  • Ismered és tudod használni a kéziszerszámokat és jó a kézügyességed

Előnyt jelentenek:

  • Orvostechnikai berendezések fejlesztésében szerzett tapasztalat, különös tekintettel az ISO:13485 szabály szerinti fejlesztésre
  • SolidWorks magas szintű ismerete
  • Dokumentációs rendszerek (PDM Vault) ismerete
  • Gyártástechnológiai és gyártásban szerzett tapasztalat
  • Felületkezelési ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Miért válassz minket?

  • Valódi kihívást jelentő fejlesztési feladatokkal foglalkozhatsz a mindennapokban
  • Új technológiákat használhatsz a feladatok elvégzése során (State of the art)
  • Napi szinten kommunikálhatsz a fejlesztési osztályokkal (Optika, Elektronika, Szoftver, Biológia)
  • Barátságos és egyben igényes munkakörnyezetben dolgozunk
  • Biztosítunk angol nyelvtanulási lehetőséget
  • Lehetőség van csoportos és önálló munkavégzésre egyaránt

Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület, Tűzoltó utca 59.