Femtonics - KÖNYVELŐ - Femtonics

Career

Being deeply inspired about developing hi-tech devices supporting medical science and about forming a passionate team.

KÖNYVELŐ

Szeretsz csapatban dolgozni és van tapasztalatod vállalati pénzügyekben, könyvelésben, egyéb ügyviteli feladatokban? Pörgős vagy és lelkiismeretes? Köztünk a helyed, ha nem okoz nehézséget felvenni a fonalat új helyen, rugalmas vagy és úgy érzed, szívesen támogatnád főként kutatókból és fejlesztőmérnökökből álló gárdánkat a back office csapat oszlopos tagjaként.

Amiben Rád számítunk

  • Beérkező bizonylatok összeállítása, érkeztetése, alaki és formai ellenőrzése
  • Bejövő (szállítói) számlák teljes körű könyvelése
  • Szállítói folyószámlák egyeztetése, számlázási problémák kezelése
  • Belföldi és külföldi vevőszámlák készítése
  • Banki utalások előkészítse, rögzítése, ellenőrzése, utalások kezelése
  • Kapcsolattartás a bankkal
  • Banki utalások könyvelése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
  • Forint pénztár kezelése, könyvelése
  • Részvétel a havi zárásokban, statisztikák elkészítésében
  • Részvétel az éves beszámoló elkészítésében
  • Egyéb adminisztratív feladatokban való részvétel

Ideális jelöltünk a következő kompetenciákkal rendelkezik

  • Legalább középfokú végzettség mérlegképes könyvelői képesítéssel
  • Legalább 3 év könyvelői tapasztalat
  • MS Office gyakorlott, készségszintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Eredmény orientált, rugalmas, proaktív személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú pénzügy-számvitel szakirányú végzettség
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • sERPa vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Barátságos és egyben igényes munkakörnyezetben dolgozunk a belvárosban, rugalmas munkaidőben
  • Lehetőség van az elvonult, önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
  • Támogató légkört teremtünk, hogy maximalizálhasd a benned rejlő lehetőségeket
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget biztosítunk
  • Hosszútávra tervezhetsz

Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület