fbpx Femtonics - Labortechnikus - Femtonics

Career

Being deeply inspired about developing hi-tech devices supporting medical science and about forming a passionate team.

Labortechnikus

Motivált, asszisztensi gyakorlattal és állatgondozói tapasztalattal rendelkező Labortechnikus munkatársat keresünk az agykéreg és a hippokampusz neuronhálózatainak vizsgálatára alapított, a Femtonics Kft.-vel szoros együttműködésben dolgozó budapesti kutató laboratóriumunkba, Dr. Rózsa Balázs Neuronhálózat és Dendritikus Aktivitás kutatócsoportjába! (www.twophotonimaging.eu  vagy https://rozsalab.eu/)

FŐBB FELADATOK:

  • Asszisztensi, technikusi feladatok (oldatkészítés, analitikai feladatok)
  • Állatgondozói feladatok (egér)
  • Beszerzések intézése
  • Adminisztrációs feladatok

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség (laborasszisztensi, biológusi, vagy egyéb természettudományos releváns végzettség)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Asszisztensi gyakorlat
  • Állatgondozói, állatkísérletes tapasztalat
  • Számítógépes ismeret, számítógépes adatanalízisben való jártasság
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Kísérleti állatok – állatkísérletek c. tanfolyam előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Részvétel az agykutatási felfedezések sikereiben
  • Fiatal, dinamikus munkatársak

Munkaviszony időtartama: Határozott idejű

Munkaidő: Teljes munkaidő