Femtonics - Labortechnikus - Femtonics

Career

Being deeply inspired about developing hi-tech devices supporting medical science and about forming a passionate team.

Labortechnikus

FŐBB FELADATOK:

  • Minta előkészítés
  • Mérések és az ahhoz szükséges oldatok előkészítése
  • Rutin mikroszkópos felvételek készítése
  • Adminisztrációs feladatok

ELVÁRÁSOK:

  • Laboratóriumban, mikroszkópiában vagy kísérleti állatokkal szerzett gyakorlat
  • Számítógépes ismeret (MS Office)
  • Pontosság és precizitás
  • Csapatmunkára való nyitottság

ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelvtudás
  • Kísérleti állatok – állatkísérletek c. tanfolyam

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Részvétel a humán diagnosztikai és állatkísérletes felfedezések sikereiben
  • Fiatal, dinamikus munkatársak
  • Munkaviszony időtartama: határozott idejű (kb. 1 év), kölcsönös megelégedettség esetén hosszabbítási lehetőség
  • Munkaidő: napi 8 óra

Munkaviszony időtartama: Határozott idejű

Munkaidő: Teljes munkaidő