Femtonics - PÁLYÁZATI MUNKATÁRS - Femtonics

Career

Being deeply inspired about developing hi-tech devices supporting medical science and about forming a passionate team.

PÁLYÁZATI MUNKATÁRS

Ebben a pozícióban a jó hangulatú back office csapatunk oszlopos tagjaként támogathatod szaktudásoddal kutatási és egyéb tendereink megvalósítását és a világ leggyorsabb lézerpásztázó mikroszkópjának, valamint egyéb orvostechnikai eszközöknek, berendezéseknek a fejlesztését és gyártását.

Amiben új kollégánkra számítunk:

  • Beruházási és K+F témakörben hazai és nemzetközi pályázatok elkészítésében való részvétel, pályázati dokumentációk adminisztratív feladatainak elvégzése
  • Európai uniós és hazai finanszírozású projektek támogatása
  • Elnyert, párhuzamosan megvallósítandó pályázatok menedzselésének támogatása, a különböző pályázati eljárásrendeknek megfelelő adminisztratív szabályok betartása
  • Közreműködés a projekt megvalósításához szükséges gazdasági és szakmai tevékenységekben, ennek részeként kapcsolattartás a pénzügyi és szakmai menedzsmenttel
  • Pénzügyi elszámolások, szakmai beszámolók kidolgozásának támogatása
  • Pénzügyi / üzleti tervek, szöveges bemutatók elkészítésében való részvétel
  • Kapcsolattartás közreműködő szervezetekkel
  • Konzorciumi tagok feladatainak támogatása

Ideális jelöltünk

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • 1-3 éves pályázatírási, menedzselési vagy elszámolási területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Alapvető számviteli ismeretek birtokában van
  • Aktív középfokú angol nyelvtudása van
  • A pályázati felületeket ismeri (EPTK, H2020)
  • Magabiztos az MsOffice ismerete, különös tekintettel az Excel tudásra
  • Precizitás, rendszerszemlélet, nagy teherbírás, rugalmasság, kiemelkedően gyors munkavégzés jellemzi és hosszú távon gondolkodik

Előnyt jelent:

  • Azonnali munkába állás

Amit ajánlunk

  • Barátságos és egyben igényes munkakörnyezetben dolgozunk a belvárosban, rugalmas munkaidőben
  • Lehetőség van az elvonult, önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
  • Támogató légkört teremtünk, hogy maximalizálhasd a benned rejlő lehetőségeket
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget biztosítunk

Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület, Tűzoltó utca 59.