fbpx Femtonics - Ajánlatkészítő mérnök - Femtonics

Career

Being deeply inspired about developing hi-tech devices supporting medical science and about forming a passionate team.

Ajánlatkészítő mérnök

Pár szóban a Femtonicsról:

Vállalkozásunk elkötelezett a kutatás, a különleges termékfejlesztés és ezen know-how összességének exportja iránt. Termékeink a legkorszerűbb, egyedi gyártású két-foton lézerpásztázó mikroszkópok, melyek az idegtudományi kutatások és az agykutatás terén csúcstechnológiát képviselnek. Díjnyertes mikroszkópjaink piac vezetők a szegmensükben és a legmagasabb innovációs és minőségi szintet képviselik, melyekkel elérjük a világ legnevesebb egyetemeit és akár Nobel-díjas kutatóit a fejlett országokban. Csatlakozz hozzánk, légy részese és alkotója Te is a közös sikerünknek!

Amiben számítunk rád:

Cégünk a portfólióban szereplő termékeket maximálisan a vásárlók elvárásaihoz alakítja. A vevői igényeket a világ számos országában, területen dolgozó kollégák gyűjtik be és rendszerezik. Az értékesítési csapathoz csatlakozó új kollégánktól azt várjuk, hogy ezen begyűjtött kutatói igények alapos megismerését követően a kínálatunkban szereplő termékek egyedi műszaki specifikálásával és paraméterezésével állítsa össze a vevő számára legmegfelelőbb ajánlatot. Csapatmunka és egyéni elszántság egyaránt elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez. Csapatmunka

Ezek lesznek a konkrét feladataid:

  • a tenderkiírások és az ajánlatkérések dokumentumainak feldolgozása
  • a vevői megrendelések rögzítése és nyomon követése az ERP és CRM rendszerekben
  • kapcsolattartás és az igények pontosítása az értékesítési menedzserekkel és az applikációs specialistákkal
  • a pontos műszaki megoldások kialakítása a termékmenedzserek támogatása mellett
  • folyamatos kommunikáció az értékesítés, gyártás, beszerzés, logisztika szervezeti egységeivel az ütemezési kérdésekkel összefüggésben
  • aktív kapcsolattartás a logisztikai területtel a vám és fuvarköltség tervezésével, valamint a telepítő kollégák utazási és tartózkodási költségeivel kapcsolatosan
  • az ajánlattal kapcsolatos kondíciók tisztázása a közvetlen felettessel, a Customer Care Dívizió vezetővel és a gazdasági vezetéssel
  • előzetes fedezetkalkuláció készítése, megrendelés esetén a projektindítás folyamatának támogatása
  • jelentések és riportok előkészítése a cég belső rendszereiben, majd azok ismertetése a Customer Care Dívizió vezetővel és a menedzsmenttel

Te vagy a megfelelő jelölt, ha:

  • felsőfokú műszaki végzettséged van (mérnök, mérnök-menedzser)
  • rendelkezel 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalattal, valamint projektmenedzsment ismeretekkel
  • felsőfokon/tárgyalási szinten beszélsz és írsz angolul
  • magabiztos Microsoft Office ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel, Power Point)
  • pontosan és precízen végzed a munkádat, mivel a határidők betartása a mindennapi munka része
  • jellemző rád az ügyfél- és eredményorientált attitűd
  • proaktív, agilis és problémamegoldó embernek tartod magad
  • hatékonyan teremtesz kapcsolatot
  • kiemelkedő írott és szóbeli kommunikációs készséggel rendelkezel
  • profin prezentálsz üzleti helyzetekben is
  • nem okoz gondot több portfólió egyidejű kezelése
  • igazi csapatjátékos vagy egy nemzetközi összetételű csapatban
  • rendelkezel érvényes útlevéllel, illetve B kategóriás jogosítvánnyal

Ami előnyt jelent:

  • projektmenedzsmenttel kapcsolatos tanulmányok
  • ERP, illetve CRM rendszerek ismerete
  • egyéb európai nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • ‘A’ kategóriás irodaház
  • barátságos munkakörnyezet
  • könnyű megközelíthetőség
  • lehetőség a csoportos és önálló munkavégzésre is
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fiatal, dinamikus, segítőkész munkatársak
  • rugalmas munkaidő
  • angol nyelvtanulási lehetőség
  • ingyenes kávéfogyasztás
  • alapbéren felüli versenyképes cafeteria keret

Munkaviszony időtartama: Határozatlan

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, 9., majd 8. kerület