fbpx Femtonics - Project Manager - Femtonics

Career

Being deeply inspired about developing hi-tech devices supporting medical science and about forming a passionate team.

Project Manager

Pár szóban a Femtonicsról:

Vállalkozásunk elkötelezett a kutatás, a különleges termékfejlesztés és ezen know-how összességének exportja iránt. Termékeink a legkorszerűbb, egyedi gyártású két-foton lézerpásztázó mikroszkópok, melyek az idegtudományi kutatások és az agykutatás terén csúcstechnológiát képviselnek. Díjnyertes mikroszkópjaink piac vezetők a szegmensükben és a legmagasabb innovációs és minőségi szintet képviselik, melyekkel elérjük a világ legnevesebb egyetemeit és akár Nobel-díjas kutatóit a fejlett országokban. Csatlakozz hozzánk, légy részese és alkotója Te is a közös sikerünknek!

Amiben számítunk rád:

Cégünk a portfólióban szereplő termékeket maximálisan a vásárlók elvárásaihoz alakítja. A vevői igényeket a világ számos országában, területen dolgozó kollégák gyűjtik be és rendszerezik. Az értékesítési csapathoz csatlakozó új kollégánktól azt várjuk, hogy ezen begyűjtött kutatói igények alapos megismerését követően a kínálatunkban szereplő termékek egyedi műszaki specifikálásával és paraméterezésével állítsa össze a vevő számára legmegfelelőbb ajánlatot. Csapatmunka és egyéni elszántság egyaránt elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez.

Ezek lesznek a konkrét feladataid:

  • Projektterv elkészítésének támogatása
  • Projektterv alapján előrehaladás követése és mérföldkövek ellenőrzése
  • Jira követése, erőforrások foglaltságának felügyelete
  • Pénzügyi és vezetőségi egyeztetések
  • Pénzügyi tervek, határidők és eredménytermékek egyeztetése alvállalkozóval
  • Elektronika és Szoftver osztályos működési feltételek biztosítása (licenszek, IT eszközök)
  • Elektronika és Szoftver osztály kollégáinak toborzásában való részvétel

Te vagy a megfelelő jelölt, ha:

  • Műszaki vagy természettudományos területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Műszaki projektmanagmentben szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Alapvető műszaki ismeretek
  • Méréstechnikai ismeretek
  • MS szoftverek, felhőszolgáltatások napi szintű használata
  • Angol nyelv magabiztos használata üzleti levelezésben, beszállítókkal történő tárgyalásban

Ami előnyt jelent:

  • Villamosmérnöki vagy informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Analóg elektronikai ismeretek
  • Programozási ismeretek
  • Szabványok ismerete (medical)
  • Engedélyeztetési eljárások ismerete (CE)

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Összetartó, szakmai kérdésekben egymást támogató csapat
  • Bepillantás agykutatók munkájába, mérési folyamataikba
  • Kihívást jelentő, önálló, felelősségteljes feladatok
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapat, barátságos iroda
  • Angol nyelvtanulási lehetőség

Munkaviszony időtartama: Határozatlan

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, 9., majd 8. kerület