fbpx Femtonics - Sales asszisztens - Femtonics

Career

Being deeply inspired about developing hi-tech devices supporting medical science and about forming a passionate team.

Sales asszisztens

Pár szóban a pozícióról

Termékeink az idegtudományi kutatások terén csúcstechnológiát képviselnek, fejlesztéseink a life science nagy jövő előtt álló területén zajlanak. Célunk a forradalmi technológia humán gyógyászatban történő alkalmazása úgy a rákkutatásban, mint a vakság vagy az epilepszia kezelésében.

Ebben a pozícióban a jó hangulatú Customer Care csapatunk tagjaként a Sales terület munkájába bekapcsolódva támogathatod szaktudásoddal a világ leggyorsabb lézerpásztázó mikroszkópjának és egyéb orvostechnikai eszközöknek, berendezéseknek a fejlesztését és gyártását.

Bővebben: www.femtonics.eu

Ha sikerült felkeltenünk az érdeklődésed, kérlek, küldd el szakmai önéletrajzodat a ’Jelentkezem’ gombra kattintva!

Amiben új kollégánkra számítunk:

  • Sales és marketing csapat támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Eseményekre, rendezvényekre történő előkészülete
  • CRM rendszerben történő regisztráció és dokumentumok adminisztrálás
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Kapcsolatfelvétel külföldi kutatóintézetekkel
  • Értékesítési csapat támogatása az ügyfél helyszíni látogatása előtt és közben
  • Részvétel értékesítési ajánlatok generálásában
  • Személyi asszisztencia, sales területi vezető direkt támogatása

Ideális jelöltünk:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Anyanyelvű magyar és folyékony angol nyelvtudása van írásban és szóban egyaránt
  • Magabiztos MS Office tudása van (Word, Excel, Power Point)
  • Jó szervezőkészséggel rendelkezik
  • Adminisztrációs affinitással bír (pontos, precíz)
  • Logikusan gondolkodik és proaktívan végzi munkáját
  • Csapatjátékos
  • Nyitott a modern csúcstechnológiákra
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Magabiztos, határozott, ambiciózus, dinamikus, elkötelezett, pozitív személyiség
  • Pontosan és megbízhatóan végzi munkáját napról napra
  • Hatékony, jól osztja be idejét
  • ERP és CRM rendszerek nem ismeretlenek számára

Előnyt jelent:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség élettudományok területen (biológia, biofizika, orvosi, biomérnöki)
  • Adminisztrációs feladatokban szerzett tapasztalat
  • Sales tapasztalat
  • Mikroszkóphasználatban szerzett jártasság
  • Egyéb idegennyelv ismerete

Amit ajánlunk

  • Barátságos és egyben igényes munkakörnyezet
  • Könnyű megközelíthetőség
  • Lehetőség van csoportos és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus, segítőkész munkatársak
  • Rugalmas munkaidő
  • Angol nyelvtanulási lehetőség
  • Kávé- és snackautomata, ingyenes kávéfogyasztás
  • Cafeteria és bónuszrendszer

Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, 9. majd 8. kerület